مدیر کل سازمان امور اتباع استان قزوین: اتباع خارجی غیرمجاز در استان قزوین باید طرد شوند!

تاریخ انتشار
08:47:00 | 15 / 06 / 1401

مدیر کل سازمان امور اتباع استان قزوین: اتباع خارجی غیرمجاز در استان قزوین باید طرد شوند!

blog-main-image

مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری قزوین گفت: نیروی انتظامی، اتباع خارجی دارای برگه تردد را به مناطق مجاز استان برای سکونت یعنی بخش مرکزی و کوهین شهرستان قزوین اعزام کند و اتباع غیر مجاز را دستگیر و طرد نماید.

قزوین - ایرنا- مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری قزوین گفت: نیروی انتظامی، اتباع خارجی دارای برگه تردد را به مناطق مجاز استان برای سکونت یعنی بخش مرکزی و کوهین شهرستان قزوین اعزام کند و اتباع غیر مجاز را دستگیر و طرد نماید.
به گزارش خبرنگار ایرنا، خسرو طریقی روز سه شنبه در جلسه ساماندهی اتباع خارجی شهرستان البرز با اشاره به کثرت اتباع خارجی مجاز و غیر مجاز در استان و به تبع شهرستان البرز، گفت: به کارگیری اتباع خارجی غیرمجاز و بدون مجوز کار در استان ممنوع است.
وی افزود: در شهرستان البرز، حضور اتباع خارجی غیرمجاز کاملا ممنوع است و این موضوع در این شهرستان باید بسیار مورد توجه دستگاه های اجرایی قرار گیرد.
این مسوول اضافه کرد: از دستگاه های متولی می خواهیم به شدت با متخلفان این حوزه مطابق قوانین برخورد کنند تا به کارگیری اتباع خارجی در این شهرستان کاهش یابد.
طریقی اظهار داشت: از نیروی انتظامی می خواهیم با توجه به فرصت اعطا شده به اتباع خارجی غیرمجاز و اجرا و اتمام طرح شناسایی برای ساماندهی اتباع در سطح استان و این شهرستان اقدام کند.
مدیر کل امو اتباع و مهاجرین خارجی حوزه معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین گفت: همچنین اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و روسای سازمان صمت و جهاد کشاورزی پیرامون نظارت و بازرسی ها بر اشتغال غیر قانونی اتباع غیر مجاز در حوزه اصناف، واحدهای تولیدی، صنعتی و بخش کشاورزی با ایجاد گشت مشترک اهتمام ویژه داشته باشند.


نظرات کاربران
  • هنوز نظری ارسال نشده است

پیغام خود را بگذارید