همکاری ۱۴ استاد دانشگاه‌های معتبر جهان با دانشگاه تهران

تاریخ انتشار
14:50:00 | 25 / 05 / 1401

همکاری ۱۴ استاد دانشگاه‌های معتبر جهان با دانشگاه تهران

blog-main-image

تهران-ایرنا- ۱۴ استاد دانشگاه‌های معتبر جهان در یک سال اخیر به عنوان عضو هیأت علمی وابسته با دانشگاه تهران همکاری می کنند.

تهران-ایرنا- ۱۴ استاد دانشگاه‌های معتبر جهان در یک سال اخیر به عنوان عضو هیأت علمی وابسته با دانشگاه تهران همکاری می کنند.
به گزارش گروه علم وآموزش ایرنا از روابط عمومی دانشگاه تهران، دکتر بریژیت ولف از دانشگاه کاسل آلمان، دکتر ترنس لاو از دانشگاه وسترن استرالیا، دکتر سالواتوره زینگاله از دانشگاه پلی تکنیک میلان ایتالیا و دکتر سانگ دو کیم از دانشگاه زبانشناسی کره جنوبی به عنوان عضو وابسته با پردیس بین‌المللی کیش، دکتر فیضان احمد از دانشگاه الیگر هند و دکتر توماس هارتل از لهستان به عنوان عضو وابسته با مرکز تحقیقات بیوشیمی و بیوفیزیک دانشگاه تهران از جمله این اساتید وابسته هستند.
دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی نیز با ۶ استاد وابسته بیشترین عضو هیأت علمی وابسته را در میان واحدهای دانشگاه تهران دارد که دکتر آندره زاوال از دانشگاه اشچین لهستان، دکتر انریکو دلیلو از دانشگاه باری ایتالیا، دکتر مارک گوتل از دانشگاه آلبرتا کانادا، دکتر خوزه لوئیس گونزالس از شورای ملی تحقیقات اسپانیا، دکتر جوزف گریلاز انستیتو پاسکال دانشگاه کلرمونت فرانسه و دکتر ماریو مارچلو از دانشگاه بولونیا ایتالیا ۶ عضو وابسته‌ای هستند که با حکم رییس دانشگاه تهران با دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران همکاری دارند.
همچنین دکتر محمد کیهانی از دانشگاه کلگری کانادا به عنوان عضو وابسته با دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران همکاری دارد و عضویت دکتر توماس شات از دانشگاه کلمبیا آمریکا نیز برای همکاری با این دانشکده در حال بررسی است.
۱۴ استاد فعال در دانشگاه‌های معتبر جهان، در یک سال اخیر با دریافت حکم از رییس دانشگاه تهران به عنوان عضو وابسته همکاری خود را با واحدهای مختلف دانشگاه تهران آغاز کرده‌اند.


نظرات کاربران
  • هنوز نظری ارسال نشده است

پیغام خود را بگذارید