پرسشنامه بررسی عوامل موثر برفعالیت و مهاجرت فارغ التحصیلان رشته‌های تخصصی پزشکی

تاریخ انتشار
15:32:00 | 17 / 12 / 1400

پرسشنامه بررسی عوامل موثر برفعالیت و مهاجرت فارغ التحصیلان رشته‌های تخصصی پزشکی

blog-main-image

پرسشنامه پیش رو با همکاری معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران و رصدخانه مهاجرت ایران (وابسته به پژوهشکده سیاست گذاری دانشگاه صنعتی شریف) پیرامون عوامل موثر برترک خدمت و مهاجرت فارغ‌التحصیلان رشته‌های تخصصی پزشکی طراحی شده است

پرسشنامه پیش رو با همکاری معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران و رصدخانه مهاجرت ایران (وابسته به پژوهشکده سیاست گذاری دانشگاه صنعتی شریف) پیرامون عوامل موثر بر ترک خدمت و مهاجرت فارغ‌التحصیلان رشته‌های تخصصی پزشکی طراحی شده و هدف آن بررسی اثر عوامل مختلف سیاسی، فرهنگی و اجتماعی و به طور خاص عوامل شغلی و حرفه ای پزشکی در میل و تصمیم به مهاجرت پزشکان متخصص بيان شده است.  

پاسخ به سوالات هویتی این پرسشنامه کاملا اختیاری بوده و داده‌های این پرسشنامه صرفا برای انجام این کار پژوهشی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است که پاسخ به سوالات هویتی این پرسشنامه کاملا اختیاری بوده و داده‌های این پرسشنامه صرفا برای انجام این کار پژوهشی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. پاسخگویی دقیق شما به همه سوالات، پژوهشگران این حوزه را در تحلیل کامل عوامل یاری خواهد داد همچنین  برخی از سوالات با علامت  (*) مشخص شده اند که پاسخ  به آنها الزامی است .

میانگین زمان مورد نیاز برای پاسخگویی به سوالات این پرسش نامه 10 دقیقه  است.

نظرات کاربران
  • هنوز نظری ارسال نشده است

پیغام خود را بگذارید