متهمان تهیه مدرک زبان جعلی برای پناهجویان در آلمان شناسایی شدند

تاریخ انتشار
13:12:00 | 20 / 11 / 1400

متهمان تهیه مدرک زبان جعلی برای پناهجویان در آلمان شناسایی شدند

blog-main-image

پلیس آلمان در حال بررسی پرونده گروهی است که متهم‌اند برای مهاجران و پناهجویان مدرک جعلی زبان درست کرده‌اند. آنها این مدارک را هرکدام به بهای ۱۰۰۰ یورو فروخته‌اند. سردسته این گروه رئیس یک مدرسه زبان برای مهاجران است. پلیس شهر فلنزبورگ واقع در شمال آلمان در حال تحقیق در مورد چندین مظنون است که متهم‌اند مدرک جعلی زبان برای خارجی‌ها درست کرده‌اند. دادستانی گفته است که این افرد اعضای گروهی از مجرمان در سراسر آلمان هستند که برای پناهجویان و سایر خارجی‌ها مدرک زبان در سطح B1 درست کرده و برای این کار از هرکدام آنها بابت این مدرک ۱۰۰۰ یورو پول گرفته‌اند.

متهمان تهیه مدرک زبان جعلی برای پناهجویان در آلمان شناسایی شدند
 
پلیس آلمان در حال بررسی پرونده گروهی است که متهم‌اند برای مهاجران و پناهجویان مدرک جعلی زبان درست کرده‌اند. آنها این مدارک را هرکدام به بهای ۱۰۰۰ یورو فروخته‌اند. سردسته این گروه رئیس یک مدرسه زبان برای مهاجران است.
پلیس شهر فلنزبورگ واقع در شمال آلمان در حال تحقیق در مورد چندین مظنون است که متهم‌اند مدرک جعلی زبان برای خارجی‌ها درست کرده‌اند. دادستانی گفته است که این افرد اعضای گروهی از مجرمان در سراسر آلمان هستند که برای پناهجویان و سایر خارجی‌ها مدرک زبان در سطح B1 درست کرده و برای این کار از هرکدام آنها بابت این مدرک ۱۰۰۰ یورو پول گرفته‌اند.
متهم اصلی رئیس سابق یک مدرسه زبان برای مهاجران است. سخنگوی دادستانی فلنزبورگ به اشپیگل گفته است بازرسان از طریق شاهدانی که با این مدرسه در ارتباط بوده‌اند، متوجه فعالیت این باند شده‌اند. اعضای این باند ۱۰ نفر شامل یک زن و ۹ مرد بین ۲۸ تا۵۲ ساله هستند.
پلیس گمان می‌برد که این گروه برای عده زیادی از خارجی‌ها این کار را کرده‌اند اما تحقیقات درباره تعداد دقیق مدارک‌ جعل شده ادامه دارد. از مدرک زبان B1  می‌توان برای درخواست مجوز اقامت استفاده کرد. به گفته بازرسان، مدارک تقلبی به مشتریانی در سراسر آلمان فروخته شده است.

  • http://p.dw.com/p/46gwH
  • نظرات کاربران
    • هنوز نظری ارسال نشده است

    پیغام خود را بگذارید