سالنامه مهاجرتی ایران ۱۴۰۱ به‌زودی منتشر خواهد شد

تاریخ انتشار
10:11:00 | 29 / 08 / 1401
عضو گروه کاری : روابط عمومی

سالنامه مهاجرتی ایران ۱۴۰۱ به‌زودی منتشر خواهد شد

blog-main-image

سالنامه مهاجرتی ایران با چهار فصل جدید نسبت به نسخه‌های سال گذشته منتشر خواهد شد. فصل‌های جدید این کتاب شامل جدیدترین داده‌های کمی و کیفی مرتبط با مهاجرت کادر درمان، مهاجرت کسب‌وکارهای ایرانی و مهاجرت‌های اقلیمی است. سومین سالنامه مهاجرتی ایران از سوی رصدخانه مهاجرت ایران با جدیدترین آمارهای کمی و تحلیل‌های کیفی مرتبط با انواع مهاجرت‌ منتشر خواهد شد؛ این کتاب شامل اطلاعاتی از آمارهای مهاجرت‌های اقتصای و کاری، جابه‌جایی‌های دانشجویی، مهاجرت‌های بازگشتی و مهاجرت‌های اجباری (پناهجویی و اقلیمی) و مجموعه‌ی پیمایش‌های میل و تصمیم به مهاجرت در میان اقشار مختلف ایرانیان است.

به‌زودی سالنامه مهاجرتی ایران ۱۴۰۱ منتشر خواهد شد

سالنامه مهاجرتی ایران با چهار فصل جدید نسبت به نسخه‌های سال گذشته منتشر خواهد شد. فصل‌های جدید این کتاب شامل جدیدترین داده‌های کمی و کیفی مرتبط با مهاجرت کسب‌وکارهای ایرانی و مهاجرت‌های اقلیمی است.
سومین سالنامه مهاجرتی ایران از سوی رصدخانه مهاجرت ایران با جدیدترین آمارهای کمی و تحلیل‌های کیفی مرتبط با انواع مهاجرت‌ منتشر خواهد شد؛ این کتاب شامل مهمترین اطلاعاتی از آمارهای مهاجرت‌های اقتصای و کاری، جابه‌جایی‌های دانشجویی، مهاجرت‌های بازگشتی و مهاجرت‌های اجباری (پناهجویی و اقلیمی) و مجموعه‌ی پیمایش‌های میل و تصمیم به مهاجرت در میان اقشار مختلف ایرانیان است.

فصل‌ جدید «برندهای ملی و مهاجرت‌های بین‌الملی»، «مهاجرت‎های اقلیمی (درون‌سرزمینی)» و «مهاجرت‌‌ کسب‌وکارهای ایرانی»

به گزارش روابط‌عمومی رصدخانه مهاجرت ایران، سالنامه مهاجرتی ایران ۱۴۰۱ علاوه بر فصل‌های پیشین این کتاب، با فصل‌های جدیدِ مهاجرت کسب‌وکارهای ایرانی و مهاجرت‌های اقلیمی (درون‌سرزمینی) و مهاجرت کادر درمان منتشر خواهد شد. پیش‌ازاین در سال‌های ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ نسخه‌های اول و دوم این کتاب از سوی رصدخانه مهاجرت ایران منتشر شده است.
در سالنامه مهاجرتی ایران ۱۴۰۱، هم‌چنین برای اولین بار نتایج پیمایش‌های «بررسی میل و تصمیم به مهاجرت ایرانیان» در میان فعالین کسب‌وکارهای ایرانی، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان ایرانی»، «بررسی میل به بازگشت ایرانیان خارج از کشور» و «دانشجویان خارجی در ایران» نیز در قالب سالنامه مهاجرتی ایران منتشر خواهد شد. پیش از این نتایج پیمایش‌های رصدخانه مهاجرت ایران در قالب ویژه‌نامه «مهاجرت‌نامه» منتشر شده است.
لازم به ذکرست است که پیمایش‌ «بررسی میل و تصمیم به مهاجرت در میان فعالین کسب‌وکارهای ایرانی» به‌طورمشترک با پلتفرم کاریابی «جاب‌ویژن»، پیمایش بررسی میل و تصمیم به مهاجرت در میان کادر درمان کشور» به طور مشترک با واحد آینده‌پژوهی دانشگاه علوم پزشکی کرمان، بررسی میل و تصمیم به مهاجرت در میان دانشجویان و فارغ‌التحصیلان با همراهی آکادمی آنلاین «مکتب‌خونه» انجام شد.نظرات کاربران
  • هنوز نظری ارسال نشده است

پیغام خود را بگذارید